fbpx

WSZYSTKIE OPINIE ZOSTAŁY WYSTAWIONE PRZEZ PACJENTÓW TERAPII DOMOWEJ.  PUBLIKOWANE SĄ ZA ICH ZGODĄ. IMIONA I MIEJSCOWOŚCI NIE ZOSTAŁY ZMIENIONE.

ZDJĘCIA UMIESZCZONE PRZY OPINIACH SĄ WYBRANE PRZEZ PACJENTÓW, JEDNAK NIE SĄ ICH PRAWDZIWYM WIZERUNKIEM.

BEATA I SŁAWEK, WARSZAWA

Otworzyliście gabinet w naszym bloku:) Cierpiałem na bóle kręgosłupa po operacji…18 lat.. W planach była kolejna. Nauczyłem się żyć z tym bólem. Pan prowadzący zabiegi zaraził mnie entuzjazmem i tak się zaczęła moja droga do wychodzenia z bólu. Skorzystaliśmy z żoną z oferty terapii domowej bo to znaczna oszczędność i wygoda, mimo że mamy Was na dole w bloku. Dwa zabiegi dziennie utrzymują stan bez bólu, a teraz nawet jeden. Żona lepiej śpi i ma więcej energii. Fajnie, że jesteście…u nas w domu 🙂 Polecamy Was 🙂 Pozdrawiamy. Beata i Sławek K. 56 lat.

AGNIESZKA, WARSZAWA

Puchły mi nogi i miałam silne skurcze w nocy. Po trzech dniach zaobserwowałam, że lepiej śpię. Nawet o tym wcześniej nie myślałam. Rzeczywiście przez lata męczyłam się w nocy. Mogę powiedzieć że śpię jak suseł teraz jestem bardziej wypoczęta i mam znacznie więcej energii. Po pół roku mam zdecydowanie mniejsze pajączki i jak na razie nie puchną nogi. Byłam sceptykiem ale muszę przyznać, że Państwa terapia domowa przywróciła mnie do żywych. Gdyby wszędzie wszyscy byli tak mili i profesjonalni… Pozdrawiam i dziękuję.

KUBA, PRUSZKÓW

Od najmłodszych lat uprawiałem wszelkie możliwe dyscypliny sportowe. Pasja do sporu została mi do dziś, ale często tak intensywny sposób życia potrafi doprowadzić do urazu i kontuzji. Skorzystałem z 5 zabiegów w gabinecie, które przyniosły mi ogromną ulgę po jednym z urazów. Żyję w ciągłym pędzie więc korzystanie z zabiegów w gabinecie nie wchodziło w grę, było by to uciążliwe. Kiedy już miałem zapytać o możliwość wypożyczenia jednego z urządzeń, dowiedziałem się o opcji terapii domowej.  Jestem bardzo zadowolony, wszystkie urazy czy przeciążenia mogę bez problemu regenerować  na bieżąco z domu, oszczędzając czas.

WIESŁAWA, OTWOCK

Zdecydowałam się na leczenie domowe. Mieszkam w Otwocku i bardzo trudno mi było do was dojechać. Teraz mam rozpisany plan zabiegów w domu. To dla mnie ogromna wygoda i nie tracę pół dnia. Polecili mi te zabiegi znajomi a teraz ja polecam. Trafiłam do waszego gabinetu z bólem kręgosłupa. Drętwiały mi dłonie. Po czwartym zabiegu było znacznie lepiej. Opcja domowa jest genialna. Po pół roku nie ma śladu drętwienia, poprawiła mi się ruchomość. Nie byłam pewna na początku ale mogę powiedzieć że uspokoiły mi się szumy uszne.  Każdemu polecam spróbować. Wiesława S. (67 lat)

TOMASZ, OPOLE

Faceci się nie skarżą ale.. czułem się już na tyle fatalnie że było mi wszystko jedno. Od prostaty po cukrzycę, miałem wszystko. Każdy krok to było cierpienie. Złapałem się tych waszych zabiegów jak tonący.. Długo się wahałem z terapią domową bo rehabilitant powiedział, że potrzebuję min. roku żeby zacząć z tego wychodzić. A ja już nie miałem siły. Prawdę mówiąc jak usłyszałem, że to tak długo chciałem zrezygnować. Dziękuję za rozmowy…bardzo dużo mi uświadomiły.  Nie liczyłem nawet na takie efekty.  Dziękuję. Tomasz P (58)

DOROTA, OPOLE

Ciąża dała mi mocno w kość i obciążyła mój kręgosłup, szczególnie odcinek lędzwiowy. Po porodzie nie byłam w stanie podnieść Córeczki. Znajomy polecił mi Ludzi z Centrum Rewital – i stal się cud 😀 Postawili mnie na nogi, ból minął, mogę skakać biegać i turlać się po podłodze z moją Córeczką. Wykupiłam Terapię domową ponieważ chodzenie do przychodni i spotkania z rehabilitantem przy małym dziecko jest praktycznie nie możliwa. Wysłałam też do nich Mamę i Tatę. Z calego serca dziekuję za pomoc!

KINGA, PRUSZKÓW

Dwa lata temu skręciłam nogę, uprawiam sport, ale każda kolejna próba powrotu do aktywności kończyła się odnawianiem się kontuzji i ogromnym bólem.
Po kilkunastu zabiegach ból całkowicie zniknął. Nie chce nikogo zanudzać, ale wprowadziłam w terapię domową rodziców, którzy mają swoje problemy od wielu lat, ale jak obserwuję znikające pajączki mamy, inaczej sama patrzę na swoją przyszłość super wygodna opcja, polecam!

MARIA, SKIERNIEWICE

Dwa lata temu trafiłam do poradni Rewital z ogromnym bólem
kręgosłupa. Mam 84 lata i ten ból dokucza mi całe życie z racji
skoliozy. Już po kilku zabiegach odstawiłam tabletki przeciwbólowe.
Ten stan trwa do dzisiaj za co jestem ogromnie wdzięczna całej
ekipie. Wszyscy są bardzo mili. Stosuje zabiegi w domu dwa razy
dziennie i polecam was wszystkim moim znajomym. Maria.S (84 lata)

SŁAWEK, WARSZAWA

Moją pasją zawsze była siatkówka. Odkąd pamiętam pełne zaangażowanie blokował mi powracający ból barku. Tak trafiłem do Centrum Zdrowia Rewital. Po dwóch tygodniach nie miałem żadnych odczuć bólowych, nawet po treningu. Teraz korzystam z terapii domowej, od tego momentu ból nie powraca, a do tego odczuwam znaczne zwiększenie wydolności.

DANUTA, WARSZAWA

Jestem bardzo pozytywną osobą, która uwielbia się śmiać i przebywać w towarzystwie najbliższych, nikt jednak nie zdawała sobie sprawy jak cierpiałam kiedy dopadała mnie migrena. Trzy dni potrafiłam płakać w poduszkę.
Gabinet poleciła mi koleżanka z pracy, dziś jestem pacjentem terapii domowej, od pół roku nie wiem co to znaczy ból migrenowy. Dziękuję!

KATARZYNA, PRUSZKÓW

Jestem osobą, która dba o siebie i swoje ciało. Ważne jest dla mnie to jak wyglądam i jak się czuję. Zależało mi, aby znaleźć zabiegi, które skutecznie będą oddziaływać na te dwa aspekty. Państwa terapia domowa doskonale mi to umożliwia, tego właśnie potrzebowałam! 

RENATA, WARSZAWA

Może i mam obsesję na tym punkcie, ale trafiłam do gabinetu z problemem pajączków, po zabiegach zaczęły się wchłaniać ! A do tego w obszarze, na który działaliśmy zmniejszył mi się cellulit. Zmieniała mi się jakość skóry.
Mimo, iż zdecydowałam się na terapię domową z powodów zdrowotnych, ogromna satysfakcję sprawia mi obserwowanie tego jak pozytywnie reaguje moja skóra na zabiegi.


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/rewital1/domains/terapiadomowa.pl/public_html/wp-content/plugins/fb-messenger-chat-for-website/frontend/SMCFrontend.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/rewital1/domains/terapiadomowa.pl/public_html/wp-content/plugins/fb-messenger-chat-for-website/frontend/SMCFrontend.php on line 15

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/rewital1/domains/terapiadomowa.pl/public_html/wp-content/plugins/fb-messenger-chat-for-website/frontend/SMCFrontend.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/rewital1/domains/terapiadomowa.pl/public_html/wp-content/plugins/fb-messenger-chat-for-website/frontend/SMCFrontend.php on line 17

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/rewital1/domains/terapiadomowa.pl/public_html/wp-content/plugins/fb-messenger-chat-for-website/frontend/SMCFrontend.php on line 18